Експерт з засклення
Головна Новости Акція на секційні гаражні ворота серії TREND
ПРОДУКЦІЯ

Акція на секційні гаражні ворота серії TREND

Для наших клієнтів є приємна новина! Компанія Alutech підготувала акційні ціни на секційні гаражні ворота. Так, на секційні ворота Trend для гаражів та промислових об’єктів діє додаткова знижка -10%. А на секційні ворота Classic для гаражів та промислових об’єктів діє додаткова знижка -5%. 

Гаражні секційні ворота Alutech – це відмінне рішення при будівництві приватних котеджів, гаражів, паркінгів, автомийок та різних промислових об’єктів. Вони є дуже популярними в Європі, завдяки своїй практичності, надійності, безпеці, зручності, а також теплоізоляційним і герметичним властивостям. 

Такі воротні конструкції складаються з декількох рухомоз’єднаних секцій. У вертикальному положенні ворота є закритими, а коли ви їх піднімаєте ворота відчиняються. Вони займають дуже мало місця, що дозволяє економити площу як перед гаражем так і в середині, а також такі конструкції не зменшують гаражний отвір. Гаражні секційні ворота Alutech завдяки своїх будові є безпечними для всіх членів сім’ї. 

Тож поспішайте завітати в наші салони "Перфект" в своєму місті, або ж телефонуйте на номери телефонів, які ви бачите на сайті! Адже акційні ціни діятимуть лише з 7 по 13 червня 2016 року!