Експерт з засклення
Головна Новости Акційна пропозиція: 12% знижки на гаражні ворота
ПРОДУКЦІЯ

Акційна пропозиція: 12% знижки на гаражні ворота

Ворота для гаражів чи промислових об’єктів повинні бути функціональні, ергономічні, безпечні, володіти відмінними технічними характеристиками та мати привабливий вигляд. Саме цими властивостями володіють секційні гаражні та промислові ворота Trend від компанії Алютех.

 

Для виготовлення воріт Trend використовуються лише якісні комплектуючі. Велику увагу приділяється механізмам, які є стійкі до інтенсивного використання та служитимуть вам протягом 25000 відкривань/закривань (циклів). Гаражні конструкції покриваються спеціальним покриттям, завдяки йому ворота витримують прямі сонячні промені, не піддаються корозії та механічним пошкодженням. Варто також зазначити, що гаражні та промислові ворота Trend володіють високими показниками теплоізоляції, а їх робота є безшумною та безпечною.

Для того, щоб ворота гармоніювали з екстер’єром (фасадом) будинку для них можливі різні варіанти забарвлення, яке може бути однотонним, так і «під дерево». Окрім того їх можна укомплектувати додатковими опціями, таким як: замок, вікна, хвіртка тощо.   

Для тих хто бажає придбати саме їх є приємна інформація! Починаючи з 15 червня по 30 червня замовляючи секційні гаражні та промислові ворота Trend ви отримуєте знижку 12% від їх вартості. Окрім того діє знижка 5% на ворота, які були замовлені раніше, але їх розвантаження відбудеться в період з 15 по 30 червня. Тож поспішаєте придбати ворота Trend! Для цього вам необхідно зателефонувати на номер інформаційної лінії, що ви бачите на сайті, та оформити замовлення.