Експерт з засклення
Головна Новости Купуй вікна чи двері та вигравай автомобіль!
ПРОДУКЦІЯ

Купуй вікна чи двері та вигравай автомобіль!

Щасливі клієнти – це наша ціль! Кожного дня ми працюємо над тим, щоб бути кращими, пропонуючи нашим клієнтам найкращу віконну та дверну продукцію. Ми розвиваємося, розширюючи асортимент товарів та послуг, щоб ви відчували максимальний сервіс та могли обрати те, що вам подобається!

 

Сьогодні ми хочемо запропонувати для наших клієнтів акцію «Виграй автомобіль»! Адже для кожного буде приємно окрім міцних, надійних, довговічних вікон та дверей отримати і такий цінний приз як автомобіль «Daewoo matiz». А для того, щоб взяти участь в акції необхідно в період з 20 червня по 15 листопада 2016 року придбати вікна чи двері у наших офіційних салонах «Перфект» в своєму місті. 

Умови акції «Виграє автомобіль» є дуже прості. Купуєте віконну або дверну продукцію – реєструєтеся на нашому сайті згідно форми – очікуєте 16 листопада! Адже саме в цей день відбудеться жеребкування та оголошення переможця – власника автомобіля «Daewoo matiz»! Але не забудьте зберегти оригінали чеків та гарантійного талону, адже вони будуть підтвердженням здійсненої у нас покупки! 

Тож заходьте в наші салони «Перфект», обирайте вікна і двері та беріть участь у акції. Адже цілком можливо, що саме ви станете власником нового автомобіля! Удачі вам та вдалих покупок!